Programy Partnerskie

Programy partnerskie cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nim można zarabiać oraz pozyskiwać różne inne korzyści np. korzystać z usług lub otrzymywać produkty danej marki. Wynika to z faktu, że internet zdobywa coraz większe znaczenie w zakresie rozwoju branży reklamowej i marketingowej. Jeśli chodzi o programy partnerskie 2021 rok będzie zapewne jeszcze bardziej owocny niż poprzednie lata. W końcu najlepsze programy partnerskie są czasem bardziej efektywną reklamą niż całe kampanie reklamowe zorientowane na inne media.

NutriProfits – Najlepszy Program Partnerski

NutriProfits jest programem partnerskim skierowanym do osób i firm posiadających własną stronę internetową. Program partnerski opiera się na udostępnianiu materiałów promocyjnych dotyczących produktów z kategorii Zdrowie i Uroda. Już zaraz po rejestracji możliwe jest udostępnianie treści na swojej stronie. Zysk, jaki jest przewidywany dla partnerów może sięgać nawet 40%. Jest ona przyznawana w przypadku transakcji, która została zrealizowana po przekierowaniu ze strony danego partnera. Dodatkowo partner może otrzymać prowizję w wysokości od 10% do 20% w przypadku, gdy dany klient będzie powracał i przeprowadzał kolejne transakcje. To bardzo ciekawe rozwiązanie w przypadku programów partnerskich, gdyż program nie tylko wymaga wierności, ale sam jest wierny i dzieli się zyskiem ze wszystkich kolejnych transakcji. Na stronie internetowej programu można znaleźć gwarancję, że produkty promowane w programie są dokładnie wyselekcjonowane oraz mają ogromny potencjał sprzedażowy.

Cashinpills

Jeżeli interesuje nas dobry program partnerski cashinpills to strona, która z pewnością powinna zostać przez nas odwiedzona. Jest to system partnerski, który:

 • obejmuje swoim zasięgiem 200 krajów,
 • obsługuje 30 języków,
 • w ofercie ma 44 produkty,
 • na rynku istnieje od 14 lat.

Te dane są fajny i czytelny sposób przedstawione na stronie internetowej programu. Ponadto można się z niej dowiedzieć, że program odznacza się troskliwą opieką partnera, zapewnia mu opiekuna, wysokie stawki oraz unikalną spersonalizowaną ofertę adekwatną do danej strony internetowej. Dodatkowo partner ma dostęp do przejrzystych i jasnych statystyk. Pozwalają mu one śledzić swoje wyniki na bieżąco oraz w razie potrzeby optymalizować działania w celu poprawienia wyników. Metod płatności i narzędzie także są dopasowane w zależności od regionu, tak aby mogły sprawdzać się i być dopasowane do danych odbiorców. To znacznie ułatwia prowadzenie efektywnej kampanii.

Easyprofits

Easyprofits opisuje się jako program partnerski, który pozwala na promowanie tych samych produktów, które promowane są przez znane blogerki, gwiazdy itp. Chwytliwe hasło, godne ciekawego programu partnerskiego. Jednak obok promowania w jednym rzędzie z gwiazdami internetu Easyprofits oferuje także wysoką premię sięgającą 40%. Dodatkowo przez cały czas współpracy można liczyć na pomoc techniczną obejmującą audyt strony oraz dostęp do gotowych unikalnych artykułów. Podobnie jak w przypadku poprzedniego programu możliwy jest dostęp do realnych statystyk, który pozwala na weryfikację i modyfikację działań. Produkty, które można promować za pomocą tego programu to suplementy diety, kosmetyki do twarzy ciała oraz włosów, a także odżywki witaminowe. Zakres jest zatem bardzo szeroki. Istnieje w związku z tym spore prawdopodobieństwo, że wiele osób zainteresowanych programami partnerskimi znajdzie tutaj coś dla siebie. W przypadku pytań dostępny jest prosty w obsłudze formularz kontaktowy.

MyLead

MyLead to kompleksowa platforma do zarabiania przez internet będąca narzędziem sieci afiliacyjnej. Już strona startowa zachęca do dalszego czytania poprzez liczne zdjęcia gadżetów oraz zarobionych pieniędzy, które są na wyciągnięcie ręki. Ponadto proces rejestracji i dołączenia do programu jest opisany w kilku krokach. Jest to sposób bardzo przystępny, nawet dla początkującego partnera. W ofercie platformy jest dostępny bardzo szeroki wybór programów partnerskich, kampanii marketingowych oraz programów afiliacyjnych. Ogrom możliwości może przytłoczyć na początku, dlatego koniecznie trzeba odwiedzić tę stronę i zapoznać się z jej szczegółową ofertą. Obok informacji na temat konkretnych programów i kampanii na stronie internetowej jest mnóstwo materiałów informacyjnych o tym, jak zostać wydawcą, na czym polegają programy partnerskie itp. MyLead jest zatem nie tylko platformą do zarabiania, ale prawdziwą skarbnicą wiedzy na ten temat. Dodatkowo platformę uzupełniają blog oraz forum tematyczne.

Lead.Network

Odwiedzając stronę internetową Lead.Network już na samym początku zaskakuje nas przyjemny design. Strona internetowa niczym nie przypomina innych stron internetowych. Menu znajduje się po bokach, a po przyciśnięciu danej kategorii odwiedzający jest przenoszony do niej od razu. Liczby i statystki są imponujące. Lead.Network istniejący od 2013 roku ma ponad 16 tysięcy wydawców, którym zapłacił ponad 17 mln złotych! Nie ma co dyskutować, że ta liczba z pewnością robi wrażenie. 217 przeprowadzonych kampanii to iloś ogromna, która z pewnością zachęca do przystąpienia do programu, a jednocześnie gwarantuje, że w przyszłości także bezie w czym wybierać. Lead.Network deklaruje się jako serwis innowacyjny, wszechstronny i elastyczny, który przede wszystkim płaci terminowo. Partner nie musi dług czekać na akceptację i wynagrodzenie. Biorąc udział w jednej z licznych kampanii Lead.Network można promować wideo, pliki oraz e-booki i artykuły. Dlatego z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

eBrokerPartner

Program eBrokerPartner to program partnerski, który pozwala na zarabianiu na polecaniu produktów finansowych internautom, których ten zakres usług interesuje. Portal jest częścią eBroker będącego liderem branży finansów i biznesu w sieci. Już na starcie swoim partnerom eBrokerPartner zapewnia pomoc techniczną oraz dostęp do wszelkiego rodzaju narzędzi niezbędnych do wykonywania promocji. Chcąć wziąć udział w programie partnerskim, trzeba spełniać kilka podstawowych wymagań:

 • być osobą pełnoletnią,
 • posiadać własną stronę www,
 • być osobą fizyczną, prowadzić działalność lub reprezentować firmę,
 • być zainteresowanym pracą zarobkową,
 • być zdeterminowanym i gotowym do rozpoczęcia współpracy. By zacząć należy zarejestrować się na stronie internetowej platformy.

Wówczas można zyskać dostęp do treści, które będą mogły być promowane. Współpraca z eBrokerPartner to wiele korzyści, m.in. 50 zł na start, korzystne prowizje, zysk do 10%, innowacyjne narzędzia oraz szeroka gama produktów do promowania.

Convertiser

Program partnerski Convertiser już na wstępie oferuje odrobinę inne usługi w porównaniu do innych platform, a przynajmniej na starcie nazywa je zupełnie inaczej. Nie mniej jednak to także jeden ze sposobów na zarabianie. Głównym celem Convertiser jest monetyzacją kontentu. Zgodnie z opisem dostępnym na stronie internetowej programu Convertiser ułatwia monetyzację stron internetowych za pomocą atrakcyjnych widgetów i narzędzi wzbogacających treści. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które z pewnością wzbogaci wygląd strony internetowej. Convertiser oferuje widgety i narzędzia, które są najbardziej efektywne oraz popularne. Jest to gwarancją udanej kampanii. Wybierając narzędzie do naszego programu można zdecydować się m.in. na widget kontekstowy, generator linków trackingowych lub widget rekomendacji produktowych. Są to świetne rozwiązania na zaktualizowanie i urozmaicenie wyglądu swojej strony internetowej oraz zarabianie. Ponadto po zainstalowaniu widgetu wysiłek wkładany w kampanię jest znacznie mniejszy.

Comperialead

Comperialead ma być najlepszym programem partnerski w internecie. Ma on w swojej ofercie narzędzia do porównywania produktów finansowych dostępnych na rynku. Narzędzia te można umieścić na stronie internetowej, zwiększając tym samym jej kontent. Wdrożenie takiego programu nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Platforma zapewnia wsparcie w tej dziedzinie. Prowizja dla partnera odprowadzana jest w przypadku, gdy odwiedzający stronę zdecyduje się na jeden z produktów, który jest porównywany za pomocą narzędzi stworzonych przez Comperialead. Wystarczy wykonać 4 kroki, by otrzymać wynagrodzenie Po pierwsze i najważniejsze trzeba się zarejestrować na stronie internetowej Comperialead. Następnie konieczne jest umieszczenie na swojej stronie internetowej narzędzi stworzonych przez platformę. Potem już wystarczy, że klient wypełni formularz zgłaszający do banku, a partner otrzymuje wynagrodzenie. Comperialead jest korzystnym programem zwłaszcza dla osób obracających się w finansowym świecie.

System partnerski

Program system partnerski może się wydawać przyjazny i przystępny już na starcie ze względu na swoją polską nazwę. Z pewnością zachęci ona do udziału wielu tradycjonalistów. Jest to platforma, która oferuje szeroki zakres produktów. Mogą być one promowane na stronie internetowej w celu otrzymania wynagrodzenia. Program system partnerski działa od ponad 10 lat, współpracując jednocześnie z niebotyczną liczbą 21 tysięcy wydawców oraz setką dużych i istotnych reklamodawców. W związku z tym ten program partnerski gwarantuje dostęp do ponad 200 kampanii oraz wysokie prowizje. Wypłata wynagrodzenia jest możliwa już od 50 zł. Dodatkowo wydawca ma dostęp do bieżących, rzeczywistych statystyk, które jak wiadomo pozwalają na modyfikację działań reklamowych tak, by przynosiły większe rezultaty. Sama platforma jest prosta w obsłudze i by zacząć korzystanie z serwisu wystarczy się zarejestrować. Kilka dostępnych modeli rozliczania z pewnością zapewni zadowolenie i satysfakcję z zarobionych środków.

Program partnerski na czym to polega?

Wiele osób zastanawia się, co to jest program partnerski. Jest to nic innego jak narzędzie, które służy do uprawiania szeroko pojętego marketingu internetowego. Ich idea opiera się o to, że dany internauta ma wykonać konkretną czynność, która będzie mierzalna i w zamian za to działanie otrzymuje wynagrodzenie. Może ono występować w postaci środków finansowych, gadżetów, produktów danej firmy itp. Oprócz programów partnerskich w marketingu internetowym występują także programy afiliacyjne. W tym przypadku idea opiera się na tym, że strona internetowa zwana wydawcą otrzymuje wynagrodzenie za daną akcję, która ma na celu rozpowszechnienie pozytywnych informacji o danym produkcie lub usłudze. Ciężko jest jednak na podstawie suchego opisu poznać zasady funkcjonowania programu i wówczas niejedna osoba wpisuje w GOOGLE: „programy partnerskie jak to działa”. Dobrym wzorem w takim przypadku będzie blogerka lub vlogerka, która publikuje w mediach społecznościowych materiały na temat makijażu. W przypadku gdy interesuje ją jakaś marka i produkowane przez nią kosmetyki program partnerski może być szansą na zapoznanie się z nimi bliżej.

Wówczas blogerka otrzymuje np. komplet kosmetyków, które testuje. Następnie zaś publikuje opinie zachęcające do odwiedzenia strony internetowej producenta i dokonania zakupów. Innym sposobem może udostępnienie kodu rabatowego na zakupy, który ma zachęcić osoby do kupienia konkretnych produktów itp. Oczywiście niektórym osobom może się wydawać to podobne do „sponsorowania opinii” lub kupowania influencerów. Jednak nie ma potrzeby aż tak strasznie demonizować, w końcu podobnie wyglądają kampanie reklamowe z udziałem modelek i aktorek. To po prostu kolejny krok w rozwoju marketingu i reklamy. Chcąc rozpocząć program partnerski kosmetyki mogą być po prostu świetnym dodatkiem, zwłaszcza w branży związanej z makijażem i urodą. Jednak czy programy partnerskie w praktyce są tak naprawdę przeznaczone tylko dla blogerów i innych influencerów? Nic bardziej mylnego.

Kto może wziąć udział w programie partnerskim?

Program partnerski nie jest sposobem na zdobycie pieniędzy zarezerwowanym tylko dla blogerów, vlogerów, youtuberów itp. Jeżeli chodzi o program partnerski zarabianie jest tak samo dostępne dla osób, które mają tysiące wyświetleń na YouTube, jak i dla osoby nieposiadającej nawet mało poczytnego bloga. Wynika to z bardzo różnej oferty programów partnerskich. Wiele osób zastanawia się: „Program partnerski co to jest w ogóle?!”. Tak naprawdę nie da się opisać jedną krótką formułką, która będzie w pełni rzetelna i zgodna z prawdą. Tak naprawdę jest mnóstwo programów partnerskich, które czasem różnią się praktycznie wszystkim. Wspólna jest podstawowa zasada opisana w pierwszym akapicie. Inne aspekty jak wydawcy, docelowi odbiorcy kampanii, sposób wynagradzania, czas trwania czy akcja, jaką musi wykonać biorący udział są często zupełnie odmienne.

Wiadomo, że niektóre programy mają sporo części wspólnych. Jednakże ich charakterystyka jest tak szeroka, że mogą brać w nich udział wszyscy, począwszy od zwyczajnego człowieka spędzającego mało czasu przed monitorem komputera, aż po gwiazdy Instagrama. Oczywiście, jeśli chodzi o niektóre programy partnerskie blog jest czasem mile widziany lub konieczny, jednak nie ma na to reguły. Biorąc udział w programach partnerskich reklama może odbywać się za pośrednictwem tradycyjnych mediów społecznościowych takich jak Instagram, Facebook lub inne media społecznościowe. Od dochodów pozyskanych za pośrednictwem programu partnerskiego należy odprowadzić podatek, jednak nie jest wymagane posiadanie działalności gospodarczej. Niektóre programy partnerskie są nawet nakierowane na prywatne osoby. W końcu prywatna osoba posiada mnóstwo znajomych i rodziny i treści przez nią przekazywane mają szansę trafić do znacznie szerszej rzeszy odbiorców niż wąska grupka fanów tematycznego bloga. Warto wiedzieć, że programy partnerskie zarabianie gwarantują praktycznie od razu. Jak widać program partnerski może stworzyć bardzo szerokie możliwości zarobkowe, bez względu na to, czym dana osoba się zajmuje. Dlatego warto znaleźć najlepszy program partnerski dla siebie i swoich możliwości.

Programy partnerskie jak zacząć?

Kiedy szufladka w naszej głowie pt. „Programy partnerskie co to jest?” została już zapełniona, warto skupić się nad tym, jak zacząć brać w nich udział i na nich zarabiać. Wiele osób jest przekonanych, że żeby wziąć udział w programie partnerskich trzeba, posiadać własną stronę www. Na szczęście udało się rozwiać wszystkie wątpliwości i wiadomo, że udział w programie partnerskim może wziąć tak naprawdę każdy. Oto sposoby, za pomocą których można wziąć udział w programie partnerskim:

 • Filmy na YouTube — pozwalają na propagowanie danych treści bez konieczności zakładania bloga lub własnej strony www. Dodatkowo często filmy lepiej trafiają do publiki niż słowo pisane.
 • Social media — bardzo popularne narzędzie, które umożliwia udział w różnych programach partnerskich. Reklama odbywa się tutaj poprzez publikację postów, udostępnianie linków itp. Dzięki temu treść trafia do Twoich znajomych, a następnie do innych osób.
 • Fora internetowe — mogą być świetną metodą reklamy w danej branży. Wystarczy podlinkowanie w stopce danych informacji, a trafiają one do użytkowników danego forum.

Jeśli chodzi o ciekawe programy partnerskie ranking jest trudny do stworzenia. Jednak jest kilka programów, które z pewnością warto poznać. Oto one (kolejność przypadkowa):