Gamehag

Gamehag jest to portal skierowany dla fanów gier. Strona ta daje graczom możliwość do zarabiania i zdobywania nagród, które później mogą wykorzystać w swoich ulubionych grach. Gamehag udostępnia nam wiele ciekawych, a co ważniejsze, darmowych gier, dzięki którym zdobywamy wewnętrzną walutę, którą następnie łatwo można zamienić na nagrody (zwykle kody do gier).

Portal daje także użytkownikom możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy i niekoniecznie zmusza nas do przeznaczenia zarobionych sum na gry! Jakie gry znajdziemy na Gamehag? Portal ma nam do zaoferowania różne kategorie rozgrywek. Znajdziemy tu zarówno gry akcji, mmorpg, strategiczne, ekonomiczne, a nawet symulatory rozgrywek sportowych. Największą popularnością wśród użytkowników strony cieszy się jednak „Fifa 18”, „World Of Tanks” oraz „Plemiona”.

Punkty, które zbieramy za wykonane dzięki grom zadania nazwane są na portalu „kamieniami duszy”. To właśnie te punkty można później wymienić na ciekawe nagrody, które na pewno ucieszą każdego gracza.