Giełda Tekstów

Rozwój marketingu internetowego pociąga za sobą coraz większy wzrost zapotrzebowania na unikalne treści, wspierające działania Search Engine Optimization. Odpowiedzią na te potrzeby ma być Giełda Tekstów – nowatorska platforma internetowa, na której autorzy mogą sprzedawać swoje teksty. Co ten serwis ma do zaoferowania i czym wyróżnia się na tle konkurencji?

Pisanie artykułów i teksty SEO na zamówienie

Korzyści dla autorów

Autorzy mogą zarabiać z Giełdą Tekstów w dwojaki sposób – dodając do serwisu napisane przez siebie artykuły lub wykonując zlecenia klientów. W pierwszym przypadku copywriter sam dokonuje wyceny swojej pracy, może również skorzystać z opcji wyceny automatycznej, która podpowie jaka stawka za dany tekst będzie optymalna. Jeżeli jednak autor uzna, że dana treść jest warta sporo więcej, niż sugeruje to system, który dobiera kwotę na podstawie ilości znaków i jakości tekstu, nic nie stoi na przeszkodzie żeby zażądać więcej. Możliwość samodzielnej wyceny swojej pracy zdecydowanie wyróżnia Giełdę Tekstów na tle konkurencyjnych serwisów, które takiej opcji po prostu nie oferują.
Drugi sposób zarabiania polega na realizacji zleceń, które dodają klienci platformy. Opis każdego zlecenia zawsze zawiera wszelkie informacje, które go dotyczą – jakość tekstu, ilość znaków, formatowanie treści czy termin jego realizacji. Do klienta należy decyzja, czy realizacji zlecenia podejmie się pierwszy copywriter, który kliknął przycisk „realizuj”, czy też wybrana osoba, która zgłosiła chęć napisania artykułu.

W obu przypadkach, zanim treści trafią do klienta, moderator dokonuje oceny tekstów pod kątem poprawności gramatyczno-ortograficznej, merytoryki, a w drugim przypadku – także pod względem zgodności z wymaganiami klienta. Dzięki temu osoby zgłaszające zapotrzebowanie na treści otrzymują produkt oczekiwanej jakości, a copywriterzy zyskują pewność, że ich drobne wpadki, które przecież mogą zdarzyć się każdemu autorowi, nie trafią do klientów. Moderacji nie podlegają jedynie teksty Super Autorów.

Status super autora – co oznacza?

Status Super Autora to specjalne wyróżnienie, zarezerwowane dla najbardziej aktywnych użytkowników serwisu Giełda Tekstów. Korzyści, jakie wynikają z jego posiadania, dla każdego twórcy są nie do przecenienia. Poza brakiem konieczności oczekiwania na moderację, Super Autorzy zyskują dostęp do najlepiej opłacanych zleceń, w których klient wymaga najwyższej staranności, otrzymują możliwość przedłużenia czasu realizacji o 20 min, a ich teksty zostają wyróżnione stosownym oznaczeniem w wyszukiwarce, co znacząco ułatwia ich sprzedaż.

Aby otrzymać status Super Autora, copywriter musi dodać do serwisu 150 tekstów i wykonać przynajmniej 10 zleceń, z których żadne nie może zostać odrzucone przez klienta w ciągu ostatnich 30 dni, a moderator musi zaakceptować wszystkie teksty, jakie zostały dodane w ciągu 14 dni. Wymagania nie są zatem specjalnie wygórowane, zwłaszcza w obliczu korzyści, jakie daje to specjalne wyróżnienie.

Giełda Tekstów – Korzyści dla klienta

Stawiając na współpracę z Giełdą Tekstów, każdy klient może liczyć na copywriting na najwyższym poziomie oraz na terminowość realizacji zleceń. Serwis dopuszcza sprzedaż wyłącznie unikalnych treści, które nie zawierają błędów gramatycznych, ortograficznych i logicznych. Możliwość zlecenia napisania tekstu formatowanego za pomocą kodu BBC sprawia, że wszystkie treści mogą być wklejane na stronę internetową w takiej postaci, w jakiej zostały zakupione.

Współpraca z Giełdą Tekstów oznacza dla klientów przede wszystkim:

  • możliwość natychmiastowego zakupu dowolnych treści,
  • możliwość dokonania weryfikacji ocen autora przed dokonaniem zakupu tekstu lub przed zleceniem jego napisania,
  • terminowość finalizacji zleceń,
  • bezpieczny i łatwy system płatności.

Giełda Tekstów Program Partnerski

Kolejnym wyróżnikiem Giełdy Tekstów, jest unikalny program partnerski, jaki oferuje serwis. Zarabiać z programem mogą zarówno autorzy tekstów, jak i klienci platformy. Bazuje on na systemie poleceń, dzięki któremu można otrzymać 5 proc. od każdej transakcji przeprowadzonej przez osoby polecone.