Textbookers

Textbookers jest portalem za pośrednictwem którego, można zamówić teksty na strony internetowe. Dzięki przejrzystej strefie klienta, szybko i sprawnie dodasz nowe zlecenie, a także odbierzesz zamówione teksty. Copywriterzy pracują dla Ciebie 24 godziny 7 dni w tygodniu.


Textbookers baner

Dlaczego Textbookers?

Dzięki Textbookers nie musisz się zajmować tym, jak wypełnić swoje strony wartościową treścią. Wystarczy kilka minut, podczas których określisz tematykę, długość i jakość tekstu, a resztą zajmą się profesjonaliści. Możesz zamówić dowolną ilość tekstów, zarówno w języku polskim, jak również w kilku językach obcych. Piszemy teksty SEO, opisy do katalogów, teksty tematyczne i specjalistyczne. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz opisu Twojej usługi, tekstu na potrzeby pozycjonowania, czy profesjonalnego raportu – czas oczekiwania na realizacje tekstów indywidualnych to maksymalnie 96 godzin od daty zamówienia.

Pracownicy Textbookers przywiązują szczególną wagę do tego, aby dostarczane treści były jak najwyższej jakości. Teksty zawierają oryginalne treści, tworzone specjalnie według indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli tekst nie spełnia oczekiwań klienta, można zgłosić go do poprawy lub odrzucić.

Textbookers – Zarabiaj na pisaniu

Jesteś copywriterem i potrzebujesz więcej zleceń? A może dopiero marzysz o tym, aby spełnić swoją pisarską pasję? Zarejestruj się w Textbookers i rób to, co lubisz!
Zakładając konto zyskujesz dostęp do zleceń, niezależnie od dnia tygodnia i pory dnia. Możesz w każdej chwili podjąć się realizacji zlecenia. Teksty są oceniane przez klientów, a Twoja stawka jest uzależniona od średniej. Im lepiej piszesz, tym więcej zarabiasz. Dodatkowo szybką realizację zleceń nagradzamy bonusami.
Jak do nas dołączyć? To proste. Wystarczy się zarejestrować, uzupełnić konto podstawowymi danymi i możesz zaczynać!
W strefie copywritera znajdziesz szeroki wybór zleceń i wybierzesz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Informacje o nowych zleceniach dostaniesz na maila, tak aby nic Cię nie ominęło. Jeśli klient będzie zadowolony z Twojej pracy, możesz dostać zlecenie indywidualne.

Zarabiaj na polecaniu

Oferujemy również zarabianie na polecaniu naszego portalu, co może być dodatkiem do Twojej głównej działalności. Jeśli klient złoży zamówienie kierując się Twoim poleceniem, dostaniesz prowizję, którą będziesz mógł wykorzystać na zakup tekstów lub po prostu wypłacić. Do promocji portalu możesz wykorzystać gotowe materiały promocyjne. Wystarczy zamieścić ja na swojej stronie internetowej. Dzięki temu możesz dodatkowo zarabiać na pracy, którą już raz wykonałeś.

Profesjonalizm, terminowość, bezpieczeństwo

Portal Textbookers wyróżnia się niezwykłą prostotą użytkowania, a dzięki dużej liczbie copywriterów, gotowych do podjęcia pracy od zara, może realizować zarówno małe, jak i duże zamówienia. Firma jest jedną z większych i najbardziej znanych portali obecnych na rynku. Gwarancja satysfakcji, szybkie terminy i atrakcyjne ceny sprawiają, że coraz więcej klientów ceni sobie współpracę z nami.